Waterschade houten vloer

Bij de familie Nooi uit Haarlem is recent een leidingbreuk ontstaan in de waterleiding. Vele liters water stonden in no time in het appartement.

De parketvloer had volledig blank gestaan en was daardoor snel krom getrokken.

De oplossing werd door de droogspecialist geboden. Eerst werd de kapotte vloer er door het parketbedrijf uit gehaald en Droogapparatuur is direct ingezet om het vocht zo snel mogelijk weer uit de constructie te krijgen. We hebben wekelijks vochtmetingen te verrichten totdat de vloer weer voldoende droog was. Zo kon het parketbedrijf weer snel de vloer terug plaatsen.

 

Een aantal van onze klanten
Lithos Bouw en Ontwikkeling over Waterschade.eu
Lithos Bouw en Ontwikkeling Lithos Bouw en Ontwikkeling schakelt Waterschade.eu regelmatig in voor vocht of klimaat problemen. De snelheid van dienstverlening en de kwaliteit van het geleverde werk is voor Lithos belangrijk.
Bam woningbouw over waterschade.eu
BAM Woningbouw Een zwevende dekvloer in een appartementen complex in Amsterdam is in opdracht van Bam woningbouw door Waterschade.eu gedroogd. Met behulp van turbines en ontvochtigers is dit snel gelukt.