Wie zijn wij

Waterschade.eu is onderdeel van De Droogspecialist (www.droogspecialist.nl) Wij zijn een bedrijf datĀ adviesĀ en oplossingen biedt voor het versneld drogen van waterschades.

Sinds 2007 zijn wij actief in gespecialiseerd drogen van onder andere waterschades. Onze medewerkers hebben ruime ervaring en kunnen u altijd een passende oplossing bieden.

Drogen is niet alleen een expertise, het ik ook een passie. We denken in oplossingen en vinden het bij elke klus weer belangrijk om mensen die een probleem hebben snel te helpen. Zodat de waterschade overlast zo kort mogelijk duurt.

Een aantal van onze klanten
Lithos Bouw en Ontwikkeling over Waterschade.eu
Lithos Bouw en Ontwikkeling Lithos Bouw en Ontwikkeling schakelt Waterschade.eu regelmatig in voor vocht of klimaat problemen. De snelheid van dienstverlening en de kwaliteit van het geleverde werk is voor Lithos belangrijk.
Linda van Dijk over waterschade.eu
Linda van Dijk Na regenval is ons huis ondergelopen. De droogspecialist Joost van waterschade.eu heeft uitstekend geholpen met het drogen van ons huis. Bedankt voor de goede service en het nakomen van afspraken.